Best Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv
 
ADRESA Best Western Hotel Páv
Křemencova 13
Praha 1-Staré Město 11000
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Praha-Pav@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Best Western Hotel Páv ubytování Praha 1-Staré Město Aktuální počasí jasno
Best Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - Služba na recepci je 24 hodinBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - je k dispozici připojení na internetBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - je k dispozici letní terasaBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - disponuje kavárnouBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - přijímá kreditní karty VISABest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - přijímá kreditní karty American ExpressBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - Televize umožňuje příjem satelitních programůBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - Pokoje jsou vybaveny televizoremBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouBest Western Hotel Praha 1-Staré Město Páv - na pokojích je telefon
 
Nevyhovuje Vám tento Best Western Hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:

*** Best Western Hotel Páv / Praha 1-Staré Město

Tradice Best Western Hotelu Páv sahá do roku 1806, kdy byl nazýván "U tří kosů". Z té doby se také dochovalo originální znamení umístěné nad hlavním vchodem do hotelu. Budova je postavena v klasicistním stylu, ovlivněném uměním antického Řecka a Říma. Výhodná poloha Best Western Hotelu Páv na Starém Městě umožňuje velmi snadnou a rychlou dostupnost do historické části Prahy a do jejich všech historicky atraktivních částí. Ke stanici metra Národní třída lze dojít pěšky za pár minut. V přímém sousedství hotelu je mimo jiné také známá restaurace s pivovarem "U Fleků".

Ubytování:
Best Western Hotel Páv nabízí 89 moderně a stylově zařízených pokojů v centru Prahy. Každý z nich je vybaven koupelnou s vanou nebo se sprchovým koutem, toaletou a vysoušečem vlasů, ručníky a s hotelovou kosmetikou. V pokoji samotném je telefon, televize se satelitními programy, trezor a zabezpečené Wi-Fi internetové připojení zdarma bez omezení.

Poloha:
Hotel Páv je umístěný na Starém Městě v historicky cenné a mimořádně klidné lokalitě. Všechny památky, historické objekty, zajímavá místa, ale i obchodní a kongresová centra jsou odtud snadno dostupná. V blízkosti hotelu je řada obchodů, barů a restaurací z nichž nejznámější je "U Fleků". Oblast je velmi dobře propojená městskou hromadnou dopravou, takže se jednoduše dostanete do všech částí Prahy. Je zde zastávka metra Národní třída (linka B), přibližně 250 metrů od hotelu, stejně tak zastávka tramvají 22 a 9. Jízdenky na městskou hromadnou dopravu je možné zakoupit přímo na recepci hotelu.

Bar:
V přízemí hotelu Páv se nachází výjimečný a útulný interiér lobby baru, které je ideálním místem pro soukromé setkání a obchodní schůzky. Samozřejmostí je bezplatné WIFI připojení k internetu rovněž tak jako 2 samostatné terminály s neomezeným přístupem na internet pro návštěvníky lobby baru. Příjemnou atmosféru dotváří velkoplošná LCD televize s 12 satelitními sportovními a zpravodajskými programy. Vřele doporučení hotelu a příjemné posezení u italské kávy značky Lamborghini s příchutí různých exotických likérů. Specialitou lobby baru je Švýcarská čokoláda s rumem. V neposlední řadě nemůže chybět ani točený Plzeňský Prazdroj, který je českou chloubou. Hotelový bar nabízí široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů české i zahraniční provenience. V atriu hotelu se nachází letní zahrádka, úžasná a klidná oáza v samotném srdci Prahy.

Ostatní služby:
Poskytování pohodlného ubytování se službami které zpříjemní pobyt hostům jako jsou bohatá snídaně formou švédských stolů je v ceně pokoje a podává pondělí - pátek se denně od 7:00 do 10:00, v sobotu a neděli od 8:00 do 11:00. Lobby bar PC terminál s Internetovým připojením zdarma v lobby. Konferenční místnost až pro 55 osob. Telefon s přímou volbou je v každém pokoji Sekretářské služby, faxování a kopírování tiskovin na recepci. Wi-Fi internetové spojení zdarma v celém hotelu Doručení korespondence a e-mailů hotelovým hostům. Vyhledávání letových informací a informací o odjezdech autobusů a vlaků. Rezervace vstupenek do divadel, na koncerty a sportovní utkání. Okružní jízdy, poznávací zájezdy a exkurze dle aktuální nabídky. Praní, žehlení a čištění oděvů. Dětská postýlka na vyžádání. Garáž na vyžádání je 300 m od hotelu. Domácí mazlíček na pokoji je povolen pouze za příplatek. Kreditní karty typu: Visa, American Express, Eurocard-Mastercard, Maestro